Mobil & Cloud Tasarım ve Yazılım Geliştirme

Bilgiye her an ve her yerden güvenli bir şekilde erişimin önemli olduğu günümüzde, kablosuz ağların gelişimiyle birlikte mobil teknolojiyi uygulayan şirketler hızla rekabet üstünlüğü sağlıyor. SAP, yıllardır mobil alana yaptığı yatırımlar ve geliştirdiği yeni teknolojiler ile şirketlerin mobil alana uyum sağlamasına yardımcı olmaktadır. SAP mobil çözümleri ile uygulamalarınızı mobile dönüştürerek belirli bir mekana bağlı kalmaksızın çalışanlarınız, müşterileriniz ve iş ortaklarınızla ilişkilerinizi geliştirebilir ve iş süreçlerinizi çok daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışanlarınıza esneklik ve daha fazla özgürlük tanıyarak daha verimli çalışmalarını, ayrıca veriye her yerden her an erişmelerini sağlayabilirsiniz. SAP’nin sunduğu güvenlik fonksiyonları ile şirketinizin verilerini koruma altına alabilirsiniz.

SAP Mobil & Cloud Çözümleri şu avantajları sunmaktadır:

– Mobil & Cloud kullanıcılara daha fazla esneklik sunarak mekan bağımsız çalışmalarına olanak sunabilirsiniz.

– Çalışanlarınız, müşterileriniz ve iş ortaklarınız ile ilgili tüm süreçlerinizi daha hızlı gerçekleştirerek zaman tasarrufu sağlarsınız.

– Süreçlerinizi hızlandırarak toplam sahip olma maliyetinizi önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

– Şirketinizi ve verilerinizi cihazlarınızdaki ve uygulamalarınızdaki güvenlik risklerine karşı daha güvenli hale getirebilirsiniz.

– Esnek bir platform sayesinde yeni teknolojilere daha hızlı uyum sağlayabilirsiniz.

– Sektörün önde gelen iş zekası ve bellek içi bilişim teknolojileri ile büyük veriyi daha kolay anlamlı hale getirebilirsiniz.

– İşinizi ve IT altyapınızı bulut bilişim ile veya hibrit yapı ile daha verimli hale getirin.

Uzaman kadromuzla her türlü mobil & cloud sürcinizi tasarlama ve yazılımının geliştirilmesi konusunda hizmet sunmaktayız.