Hasan ÖZER

Hacettepe Üniversitesi Elektronik Mühendisliğinden 1990 yılında mezun olduğundan itibaren IT sektöründe çalışmaktadır. 2000 yılında başladığı   SAP kariyerine Epicode Bilişim ve Danışmanlık A.Ş. ‘de yönetici ortak olarak devam etmektedir. Yerli ve uluslararası 50’ den fazla SAP projesinde bulunmuştur. SAP Abap, Hana konularında uzmandır ve SAP Hana ve Abap sertifikalı danışmandır.

Adem KELEŞ

Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden mezun oldu. 1998 yılında başladığı   SAP kariyerine Epicode Bilişim ve Danışmanlık A.Ş. ‘de yönetici ortak olarak devam etmektedir. Yerli ve uluslararası bir çok firmada SAP projesinde bulunmuştur. SAP Abap, Hana, workflow, web-dynpro, BRF,IDOC, Fiori , HTML5 , SAPUI5, JavaScript konularında uzmandır.

Ozan ÖZTÜRK

Yıldız Teknik Üniversitesi matematik Mühendisliğinden mezun oldu. 2007 yılında başladığı   SAP kariyerine Epicode Bilişim ve Danışmanlık A.Ş. ‘de yönetici ortak olarak devam etmektedir. Yerli ve uluslararası bir çok firmada SAP projesinde bulunmuştur. SAP Abap, Hana , PI/PO, IDOC, web-dynpro, BRF, Fiori , HTML5 , SAPUI5, JavaScript konularında uzmandır.